Товари
для дому
з монтажем
icon Працюємо щоденно з 9.00 до 18.00

Ролетні ворота

Ролетні ворота «АЛЮТЕХ» Для більшості об’єктів підійдуть ролетні ворота «АЛЮТЕХ». Їхня конструкція являє собою полотно, яке звивається в рулон під час відчинення. Вироби компактні й не займають багато місця. Рольворота представлені двома серіями – Trend і Prestige. Універсальність і компактність – те, що відрізняє рулонні ворота від інших конструкцій. Вироби міцні, стійкі до корозії, опадів  …

Ролетні ворота «АЛЮТЕХ»

Для більшості об’єктів підійдуть ролетні ворота «АЛЮТЕХ». Їхня конструкція являє собою полотно, яке звивається в рулон під час відчинення. Вироби компактні й не займають багато місця. Рольворота представлені двома серіями – Trend і Prestige.

Універсальність і компактність – те, що відрізняє рулонні ворота від інших конструкцій. Вироби міцні, стійкі до корозії, опадів і перепадів температури.

Стійкість до стирання: двошарове поліуретанове покриття ПУР-ПА стійке до стирання, подряпин і високої вологості.
Спеціальні датчики миттєво фіксують будь-яку перешкода, будь то людина, тварина або автомобіль, і міняють рух конструкцій на протилежний.
Ролетні ворота «АЛЮТЕХ» мають широку сферу застосування: завдяки своїй компактності й функціональності вони можуть бути встановлені на будь-яких об’єктах.